FIFA 17 Hack PL – polski, działający hack do Fify 17

 Fifa 17 Hack PL – zostań najlepszym graczem!

 

fifa 17 hack coinsFifa 17 Hack Coins to program, który powstał z myślą o zapalonych graczach Fifa 17, którzy chcieliby zwiększyć ilość Coins oraz Fifa Points, jednak nie stać ich na zakup. Program Fifa 17 Hack Coins umożliwia zwiększenie ilości tych rzeczy. Zapraszam do pobrania programu, oraz do przeczytania bloga. Instrukcja znajduje się poniżej.

 

Program Fifa 17 Coins Generator umożliwia doładowanie swoich Coins oraz Fifa Points bez ponoszenia kosztów. Aby doładować swoje Coins, pierwszą rzeczą jaką należy zrobić, to pobrać program Fifa 17 Coins Generator.

pobierz chomikuj

 

Po pobraniu programu Fifa 17 Coins Hack uruchom go. Twoim oczom ukaże się menu główne programu:

fifa 17 hack coins

 

Następną rzeczą, jaką należy wykonać po pobraniu programu, to podłączenie urządzenia. Można to zrobić za pomocą Bluetooth, lub USB. Wybierz swój system, a następnie podłącz swoje urządzenie do portu USB, lub połącz urządzenia za pomocą Bluetooth, i kliknij przycisk Wyszukaj urządzenie.

fifa 17 hacks coins

Jeżeli urządzenie nie zostało znalezione, uruchom program ponownie, i spróbuj jeszcze raz. Jeśli się udało, to kolejnym krokiem będzie ustawienie ilości Coins, oraz Fifa Points. Zalecamy również użyć opcji Proxy oraz Anty-ban, które w 98% likwidują ryzyko blokady konta.

 

Gdy już wszystko skofigurujesz, to następną rzeczą, którą musisz zrobić, aby otrzymać dodatkowe Coins, jest kliknięcie przycisku Gotowe.

fifa 17 coins generator

 

 

Następnie odczekaj kilka minut – program musi zmodyfikować pliki gry, co może potrwać maksymalnie 15 minut. W tym czasie nie odłączaj urządzenia od Bluetooth lub USB, gdyż możesz spowodować trwałe błędy w kodzie źródłowym gry Fifa 17.

fifa 17 hack android

 

Po załadowaniu się paska postępu ujrzysz komunikat o poprawnej modyfikacji kodu źródłowego gry. Kliknij przycisk OK, zamknij program Fifa 17 Coins Generator PC i uruchom grę. Twoje Coins, oraz Fifa Points powinny znaleźć się na koncie.

 

fifa 17 hack coins pl

 Fifa 17 Coins Generator – Prezentacja wideo

 

Fifa 17 Hack PL – Pobierz program z serwisu Hackuj.pl

Nazwa Fifa_17_Coins_Hack_PL.zip
Autor Hackuj.pl
Rozmiar 72,90 MB (po rozpakowaniu)
System Windows, Linux
Obsługiwana platforma Przeglądarka internetowa, Android, iOS

pobierz chomikuj

Dziękujemy za przeczytanie wpisu i zachęcamy do korzystania z naszego oprogramowania. Jeżeli wystąpią jakieś problemy, to piszcie w komentarzach, a na pewno pomożemy.

Zamieszczamy również skan naszego hacka.

fifa 17 coin cheat

Ten wpis został opublikowany w kategorii i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

6 Responses to FIFA 17 Hack PL – polski, działający hack do Fify 17

 1. Dobry gracz pisze:

  Zajebiste!

 2. Cristiano pisze:

  Działa, dzięki

 3. FIFAgamer2017 pisze:

  bardzo przydatna aplikacja 😉

 4. frytoslinosZ pisze:

  od razu sie lepiej gra 🙂

 5. haker8821 pisze:

  Troszkę laguje, ale jest okej. Polecam tego hacka, jeżeli ktoś lubi oszukiwać w grach

 6. Nutellos? pisze:

  Długo mi się to pobierało, ale w końcu doczekałem do końca i teraz gra jest zajebista ;]]] Dzięki wielkie, czekam na aktualizacje aż naprawią te lagi… Reszta może być, Fifa points na koncie, więc jest ok

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *