Informacje i Regulamin

Informacje

Jesteśmy grupą młodych programistów. Naszą pasją jest blogowanie, pisanie programów, oraz granie w różnego rodzaju gry. Staramy się łączyć nasze zainteresowania prowadząc witrynę oferującą hacki do popularnych gier. Nie jesteśmy twórcami omawianych programów. Podajemy tylko linki do serwisów, na których umieszczone zostały pliki do pobrania. Przed ściągnięciem aplikacji należy się upewnić, czy dana aplikacja dalej znajduje się na serwerze przeszukując katalog plików. Strona nie jest aktualizowana od dłuższego czasu, i istnieje możliwość usunięcia plików przez administratora serwisu, do którego podajemy linki.

 

Regulamin

  1. Użytkownicy korzystają z serwisu dobrowolnie.
  2. Publikowane treści są legalnie dostępne w internecie.
  3. Strona nie posiada szkodliwych plików i nie ma na celu infekowania komputerów.
  4. Strona hackuj.pl nie gwarantuje poprawnego działania aplikacji, są one aktualne w dniu publikacji i po dłuższym czasie może się zdarzyć, że wyjdą z użycia.
  5. Niektóre hostingi plików wymagają weryfikacji numerem telefonów. Jego podanie jest dobrowolne. Zasady znajdują się w regulaminie danego hostingu.
  6. Publikacje prezentowane na stronie Hackuj.pl są autorskie i mają charakter edukacyjny.
  7. Strona Hackuj.pl nie jest producentem ani wydawcą. Na tej stronie opisywane są funkcje progamów, oraz publikowane są odnośniki do zewnętrznych hostingów.
  8. Administrator strony Hackuj.pl nie odpowiada za błędy z pobieraniem plików. Na naszej stronie publikowane są jedynie zewnętrzne odnośniki, i nie mamy wpływu na to, czy dany plik nie zostanie usunięty z hostingu.

Znajdź nas na:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *